Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Balta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mbyllur vet ne dhom ty te pres qe te kthehesh mos vono. Si e qmendur jam fjal nga tjert kur degjoj si kuptoj.Nuk e di qfar kan pse aq shum po merziten ne jeten time te drejt nuk kan qfar kan pse po habiten aaa.

Ref : 2x
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.

Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.

ne emer te dashuris puthjen falma dhe forc me jep te vazhdoj si e qmendur jam fjal nga tjert kur degjoj si kuptoj nuk e di qfar kan pse aq shum po merziten ne jeten time te drejt nuk kan qfar kan pse po habiten aaa.
Ref:
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.
en shkrum un
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)