Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Milje Larg

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Syte e tu do shoh nje dite
ne mengjes do ngrihem
dhe e qete do them lamtumire
dhe ne rruge do nisem

Milje larg d iki larg do shkoj
do harroj te djeshmen ty t'harroj
do kerkoj te rene dhe do ta gjej
jeten pa ty e di
do ta urrej

une besoja cdo fjale qe thoje
tani si besoj
mendova se ti me doje
e di qe s'me do

Milje larg d iki larg do shkoj
do harroj te djeshmen ty t'harroj
do kerkoj te rene dhe do ta gjej
jeten pa ty e di
do ta urrej

Rrugen time nisa
s'di ku do mbaroj
jo jo jo jo jo se di
me naten rruge te reja
une do kerkoj
une do ti gjej
do pres agimin
te vij te me zgjoj
une do pres
me diten rruge te reja
une do kerkoj
une do ti gjej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)