Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Hajde Me Shuplak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde me shuplak,
Hajde me shuplak,
Hajde me shuplak,
Hajde me shuplak;
Ani sa me mir sonte ta kalojm ket nat,
Ani sa me mir sonte ta kalojm ket nat.

Hajde me shuplak hajde je tuj knu,
Hajde me shuplak hajde je tuj knu,
Ani sa me mir sonte naten me kalu,
Ani sa ma mir sonte naten me kalu.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)