Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mendimi - Nje Lot Te Isha

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
jom mendimi mendim januzi ne mengjes une knoj si knusi knoj si knusi bashk me havera jom pidh nane me hamatera kqyr o shok se pot vjen era mut te dera mvjen me cd-ja mu te dera e mlut per me ta bo dissin per havera spot vjen marre o kllloshar qite veten e shite npazar nashta tblen naj katunar

ref
knusi knon te dera bashk me amatera mendimi tekstin e ka shkru ee per havera jom tuj knu eee tallava sja di renin po hip hop ta kalli venin hala hip hop kshtu kush nuk ka dit me knu ee veq mendimi ket tekst ka din me shkruuuuu yeahh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)