Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Emine Emine

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje shprazti zemer kam aman emine prej at here kur u ndam shpirt moj emine.. Nje shprazti ne zemer kam aman emine prej at here kur u ndam shpirt moj emine emine emine amon emine emine emine shpirt moj emine emine emine amon emine emine emine shpirt moj emine pata yll qe po ndriqon amon emine pata zog qe po kendon shpirt moj emine pata yll qe pondriqon amon emine pata zog qe po kendon shpirt moj emine emine emine amon emine emine emine shpirt moj emine emine emine amon emine emine emine shpirt moj emine emrin tend ta kom kendu amon emine ndoshta kshtu ka me u sheru shpirt moj emine emrin tend ta kom kendu amon emine ndoshta kshtu ka me u sheru shpirt moj emine
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)