Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Gjoniku - Kthehu Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2X kur me merr malli lote e mi than me shami tone qe e mbaj ne gji dhe pse jom une ne gurbet mendej e ka tek ty

2X shpejt dote kthehem te kthehem ket kti rujse besen te lutem me prit se pa ty syt drit nuk po me shohin drit

o shpirt me prit ne telefon nuk mundem me thirr me pikon loti e kam veshtir te ti e dashur dote vi do te porqafohmi

3x shpejt do kthehem ket kti ruje besen te lutem me prit se pa ty syn nuk po me shohin drit o shpirt me prit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)