Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Je E Bukur Moj Shejtane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Para se te vdiste gjyshi
Seç me la nje porosi
Ki kujdes me tha
Nipçe mos bjer ti ne dashuri

Se pa burra tha
??? me mustaqe
Qe per nje shikim prej femre
E benin veten teneqe

Kur aq embel ti me flet
Me shkon pulsi 120
Po deftoj te bej kujdes
Dashuria mua po me vdes

Ref...x2
Ne qytet je number one
Ke parajsen ne fustan
Je e embel porsi shega
Nga ty le te me vije vdekja

Je e bukur moj shejtane
Flet me djale tek Tirane
Je e vogel por mizore
Rrumbullak si topa bore

Me keshillon babai
Ne jete te kem sukses
Se dal te fitoj pare
Te blej apo te shes

Puno dhe jashte orarit
Me thote me hon orare
Ajo qe ke per krahu
Nuk donte me kurre pare

Kur aq embel ti mua me flet
Me shkon pulsi 120
Po deftoj te bej kujdes
Dashuria mua po me vdes

Ref...x2
Ne qytet je number one
Ke parajsen ne fustan
Je e embel porsi shega
Nga ty le te me vije vdekja

Je e bukur moj shejtane
Flet me djale tek Tirane
Je e vogel por mizore
Rrumbullak si topa bore

...

Kur aq embel ti me flet
Me shkon pulsi 120
Po deftoj te bej kujdes
Dashuria mua po me vdes

Ref...
Ne qytet je number one
Ke parajsen ne fustan
Je e embel porsi shega
Nga ty le te me vije vdekja

Je e bukur moj shejtane
Flet me djale tek Tirane
Je e vogel por mizore
Rrumbullak si topa bore x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)