Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seldi - Zjarri Im

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te kerkoj mes yjesh lart
dhe atje nuk je.
luajte ti me mua
po une pse po vuaj?
nuk je ketu sonte
buzet ti kerkoj
eja... eja... me shkatrro

Ref 2x.
Falma... eja... ndizma ti zjarrin
netet, ditet, te dua nuk te gjej
buzet, trupin, qe te gjitha
netet e ditet. te dua
pse nuk je?

Ti jo me nuk luan
zjarri po me djeg
duart neper trup
zemer me jep jete
nuk je ketu sonte
shpirtin ma trazon
eja... eja... me shkatrro

Ref 2x.
Falma... eja... ndizma ti zjarrin
netet, ditet, te dua nuk te gjej
buzet, trupin, qe te gjitha
netet e ditet. te dua
pse nuk je?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)