Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Trake Truke

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me te bardha rrugen more trak e truk than po shkon nje lule bore trak e truk me djalin kapur per dore trak e truk per dore moj arberore (trak e truk)
Ref:Po ku vete pellumbesh nen e babe do te gjesh je e bukur jaranana nuse laberore ja 2x.
Kur u ngjite lart ne shkalle trak e truk trupi yt zambak i bardhe trak e truk hodhe hapin ndriti vendi trak e truk sa u zbe edhe argjendi trak e truk
Ref:Po ku vete pellumbesh nen e babe do te gjesh je e bukur jarnana nuse laberore ja 2x.
(trk e truk e truke trak e truke trak e truk)2x.
Kujt i hyre ne dhom brenda trak e truk ndriti djelli u ndez kenga trak e truk erdhi nusja shtat argjenda trak e truk do tunden malet e renda trak e truk.
Ref:Po ku vete pellumbesh nen e babe do te gjesh je e bukur jarnana nuse laberore ja 2x.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)