Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - E Mallkoj Ate Dite

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Q'eshte kjo rruge , e pafund
Sa premtimet qe mi dhe
Ku je ti , ku je fsheh
Me kujtime , n'bes m'ke pre

Ref.(x2)
E mallkoj ate dite jetime
Kur te mori te largoj
Tash po tretem n'got rakije
Mos kujto kaq lehte st'harroj

.....

Q'eshte kjo rruge , fund nuk ka
Per ty thon nuk je më
.......................
Ku je tret , ku je tret
Dua t'qaj por nuk kam zë

Ref.
E mallkoj ate dite jetime
Kur te mori te largoj
Tash po tretem n'got rakije
Mos kujto kaq lehte st'harroj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)