Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vesa Luma - Bija E Dikujt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
haaaaaa haaaaaaaaa..

vetmia vet kur ti se pret
duket liri kur je aq i ri
premtime kot paguan me lot
haaaaaaaa nje gabim
e meriton qa vrasht kur e denon

ref:
Shoqe imja ende je
bija e dikujt nanana
ske as njoll ske as shenje
si semundje ngjtise vun per jete

shoqe imja ende je
moter e dikujt nanana
qoft e kaluar kur e harruam

Shoqe imja ende je
bija e dikujt nanana
ske as njoll ske as shenje
si semundje ngjtise vun per jete

shoqe imja ende je
moter e dikujna
qoft perballuar kur e harruam

haaaaaa haaaaaaaaa
haaaaaaaaaaaaaa

kur e le vet miq smund
te jet njeri i mir duken si te till
dhe s'jane matan mes vete jane

se fajtore po mesove
botes i tregove

ref:
Shoqe imja ende je
bija e dikujt nanana
ske as njoll ske as shenje
si semundje ngjtise vun per jete

shoqe imja ende je
moter e dikujt nanana
qoft e kaluar kur e harruam

Shoqe imja ende je
bija e dikujt nanana
ske as njoll ske as shenje
si semundje ngjtise vun per jete

shoqe imja ende je
moter e dikujna
qoft perballuar kur e harruam

haaaaaa yeye shoqej je
hahahahahha aaaaaaa shoqe je ..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)