Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni - Pasha Syte E Mi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pasha syt e mie
qe i kam ne balle 2x
jam tuj vujt gjithnie deri sa tjem gjall 2x

dal e rri ke dera
me hjek pak merzi 2x
jam jetim e mjera hallin kush ma din 2x

zanin kur ta njeva
qe bojshe kuku 2x
qysh na kaloj jeta vash pa u martu 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)