Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - As E Para As E Fundit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
me premtove jeten sdi pse u largove
un ta fala veten por me shum kerkove
perfiton se un te dua por gabove nuk ta fal
(jo sesht loj nuk esht shaka dashuria sesht para ) x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)