Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Ku Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ku je dua ta diiii,
sepse ne zemren time je vec ti...
Ty te kam per jet,
askush tjeter nuk mund te te merr...
Ti shkon qdo nat ne club,
dhe per ty nuk frigohem aspak...
Se ti je per mua,
TE DUA , TE DUA...

REF(2X)
Ku je baby,ku je baby
per ty dua te di
se n'zemren time je vec ti

mos ik nga un,se do te te ze....
ku je , ku je,ty une po te them...

ahhhhhh.....ahhhhhh

mos ikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

REF(4X)
Ku je baby,ku je baby
per ty dua te di
se n'zemren time je vec ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)