Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Te Dua

Ju lutemi që korrigjimet të jenë sa më të sakta.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S'besoja se një ditë vetëm do jetoja
Dhe një fjalë nga afër sdo ta thoja
Ty që të doja shumë!

E dija se pa ty gjithëmon vetëm do fleja
Dhe nga i ftohti gjithëmon do të ngrija
E vetme kam lindur
E vetme do vdes pa ty!

Ref.x2:
Të dua, po vuaj çdo natë pa ty
Të dua, po vuaj çdo natë pa ty
Po vuaj dhe qajë vetëm se të dua ty!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)