Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koci - Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dua qfar dua dua te jem me ty
dua ti shijoj buzet e tua
te dua vetem ty

pse sme thua se qfar dua
une dua ty tedua
dua qe ti tjesh me mua
dua qe te puth pa u ndal
ty te dua
veq ti zemren ma kall

ref 3
dua qfar dua dua te jem me ty
dua ti shijoj buzet e tua
te dua vetem ty

eshte veshtir ty qe te mar
esht veshtir qe ti tme duash
zemren tima
ma pervelon
kur kalon e sme perqafon

ref3

dua qfar dua dua te jem me ty
dua ti shijoj buzet e tua
te dua vetem ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)