Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oki - Kolekcionere Zemrash

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Asnjeher se kam pritur se do te vjen kjo dit
Ti u largove m'harove dhe m'trondite ne shpirt
Vendet ku ne dilnim
Tash mzavendson nje tjeter djal
Aj vend m'takon mua vec Zoti eshte deshmitar

Netet i kaloj un n'vetmi
Me shoqeron kujtimi dhe lotet qe derdh per ty
Netet i kaloj un pa ty
Me mir un te vdes se sa tjetoj n'vetmi
Perse??

REF:
Pse valle un po qaj
Kur aspak nuk kam faj
Ti ma shkatrove shpirtin mua ti ti ti
Nuk do ta haroj kur
Ate qe ma bere mu
Kolekcionere zemrash je ti ti ti
O baby ti ti ti

Sot un duhet tet urrej
Por ndjenja prap te kerkon
Me shpirt mundohem tet haroj
Se per ne gjithçka mbaroj
Tash kam veshtirsi shum pa kufi por un e di
Do te vrasin gjith kto gjera
E dot kthehesh perseri

Netet i kaloj un n'vetmi
Me shoqeron kujtimi dhe lotet qe derdh per ty
Netet i kaloj un pa ty
Me mir un te vdes se sa tjetoj n'vetmi
Perse??

REF:
Pse valle un po qaj
Kur aspak nuk kam faj
Ti ma shkatrove shpirtin mua ti ti ti
Nuk do ta harroj kur
Ate qe ma bere mu
Kolekcionere zemrash je!(3x)

Edi nje dit ti do pendohesh
Por pendimin un do ta refuzoj
Jeta ka nje shans kuptohet
Por shansen e jetes ti nga dora e leshove...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)