Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Tuda - Duke Kërkuar Jetën

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Duke kërkuar jetën
Kalova male, kalova dete
Duke kërkuar jetën
Jo nuk e gjeta të vërtetën...
...
Duke kërkuar diellin
Lart fluturova dhe preka qiellin
Duke kërkuar diellin
Lart fluturova dhe putha qiellin
...
Duke kërkuar lirinë
Pa të s'jetoj dot si pa dashurinë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)