Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Makashi - Zilja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se do ti them asaj te dua ty moj vajze
se do ti theeeeeemmmmm...

Ja zilja ra, ora mbaroj
mezi po pres, qe ta takoj
dhe vajza duket, me cante ne dore
dhe si nje flutur ajo vrapon

Ja zilja ra, ora mbaroj
mezi po pres, qe ta takoj
dhe vajza duket, me cante ne dore
dhe si nje flutur ajo vrapon

ref.
Se do ti them, asaj
te dua ty moj vajze
ty moj vajze

midis te tjerve
shpejt e dalloj
shoh syte e saj qe sjane te qete
dhe me kerkojne
dhe vajza duket, me çante ne dore
dhe si nje flutur ajo vrapon

Dhe ja drejt meje niset nxiton
me syte e saj qe sjane te qete
dhe me kerkojne
dhe vajza duket, me cante ne dore
dhe si nje flutur ajo vrapon

ref.
Se do ti them, asaj
te dua ty moj vajze
Se do ti them, asaj
te dua ty moj vajze
ty moj vajze
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)