Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur te shoh me ngacmon
veshtrimi jot me flet
kur nuk flet me mungon
fjala qe me djeeg
me tregon,turbullon
qdo gje qe rri pran teje
edhe ajri qe ti merr
dua un te jem
te duaaaaaaaaaa(te dua)
te duaaaaaaaaaa(pa mua)
pa muaaaaa(pa mua)
te duaaaaaaaaaa(pa mua)

ref:2x
pa ty pa ty nuk ka nje bot per mua
pa ty pa ty asgje nuk ka kuptim
pa ty pa ty un jeten nuk e dua
pa ty pa ty nuk paska dashuri

Kur te shoh me ngacmon
veshtrimi jot me flet
kur nuk flet me mungon
fjala qe me djeeg
me tregon,turbullon
qdo gje qe rri pran teje
edhe ajri qe ti merr
dua un te jem
te duaaaaaaaaaa(pa mua)
te duaaaaaaaaaa(pa mua)
pa muaaaaa(pa mua)
te duaaaaaaaaaa(pa mua)

ref:2x
pa ty pa ty nuk ka nje bot per mua
pa ty pa ty asgje nuk ka kuptim
pa ty pa ty un jeten nuk e dua
pa ty pa ty nuk paska dashuri

ref:2x
pa ty pa ty nuk ka nje bot per mua
pa ty pa ty asgje nuk ka kuptim
pa ty pa ty un jeten nuk e dua
pa ty pa ty nuk paska dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)