Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Mos Me Lini Vet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Na ndodhi edhe kjo
Ndarja trokiti
Sado qe deshta te jem e forte
Loti reshqiti
Nuk them qe se kam prit
U pregadita un
Por ndarja me ka godit vec ma shum
E cka eshte kjo qe seshte semundje
Kur cdo pjese e trupit dhemb
E cka nese jo semundje kur du me u cmend

CHORUS:
Prandaj mos me lini vet
Thoni cka te ju bjer nder mend
Mund te flasim per cka do
Vetem per ate jo
Ai eshte tem qe ende dhemb
Mos me lini vet
Thoni cka te ju bjer nder mend
Nese per bisedoj mos me lini
Te vazhdoj se mundem me u cmend

Na ndodhi edhe kjo
Ndarja trokiti
Sado qe deshta te jem e forte
Loti reshqiti
Nuk them qe se kam prit
U pregadita un
Por ndarja tash me ka godit vec ma shum
E cka eshte kjo qe seshte semundje
Kur cdo pjese e trupit dhemb
E cka nese jo semundje kur du me u cmend

CHORUS:
Prandaj mos me lini vet
Thoni cka te ju bjer nder mend
Mund te flasim per cka do
Vetem per ate jo
Ai eshte tem qe ende dhemb
Mos me lini vet
Thoni cka te ju bjer nder mend
Nese per bisedoj mos me lini
Te vazhdoj se mundem me u cmend
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)