Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi & KAOS - Mos Fol

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nora:
uuuuhhhh aaaa...heeh ajjajajjajajajja hee..
K-os:

pp ku po shkon nalu po du diqka me te than nalu veq po du me dit emrin qysh e ki numrin ton une temin ta la me gjendet nese met vete najhere ikim prej krejt vet ne naj vend terr avull ne kerr se najkush tjeter smer po thote jam vete okej edhe qe po han shume une po e verej edhe qe po ka qef pak masnej veq vet me nejt me mu kur shkojne krejt po munohna me fol ma pak e me ba ma shume afrohu ma ngat e qojme deri ne fund
ata qe don me ba bone se po ki qef ma shume se une ooo um thot te njejtat fjale i ka thane kjo veq kurgja nuk vlejne s eshte hera e pare qe pej ni sot kur une po ja thom po i pelqejne ni pije pe blej ajo po me vet pe kqyr a po vjen qikjo kange shume i pelqen une nuk kcej veq muj me te kqyr ty qysh po kcen

Nora Ref:

mos fol une e di qka don ti prej meje mos fol ti e din qka du une prej teje mos fol le te ndodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe

K-os:

po me pelqen qysh po kcen po me pelqen qysh po dokesh edhe era e mire po te vjen pse edhe pak nuk po afrohesh e di qe si len tjeret me te prek heren e pare kur te njoftohesh veq mu um len edhe me te prek po te pelqen prej qe ke ardh po dallohet e keshtu qe lej fjalet hajde me mu dyte po dojme s ki qka me u menu nese nuk vjen ti tjetra vjen qa po du une me te bo ty dhe e ti je ka me len veq qka ko me ba ki mum majt ne men s ki me mjut me menu per tjeter sen pos ne mu edhe kur dikush te nxen vjen koha kur une e ti dalim veq hala eshte heret merre seriozisht qka po te thom se besom nuk e thom dy here s ki ku shkon pej menes nxerre po du me kalu naten me ty je tu um pelqy t kisha kqyr tan naten tu kcy

Nora Ref:

mos fol une e di qka don ti prej meje mos fol ti e din qka du une prej teje mos fol le te ndhodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe le te ndhodhe qka te ndodhe ajjajajjaja

K-os & Nora:

hajde rrina bashke bashke bashke ajjjjaaa hajde dalum jashte jashte jashte ajjjjajjaja hajde rrina bashke bashke bashke ajjjjaajjja nora;2;mos fol une e di qka don ti prej meje mos fol ti e din qka du une prej teje mos fol le te ndodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe jashte jashte jashte hajde rrina bashke bashke bashke hajde dalum jashte jashte jashte aaaaa hajde rrina bashke aaaaa bashke aaaaa bashke oooo bashke hajde dalum jashte jashte jashte ohhohhhh hajde rrina bashke bashke ohhoohooh bashke bashke ohhhh hajde dalum jashte jashte jashte hajde rrina bashke bashke bashke ohhhhhh ajjjjejejjjej le te ndodhe qka te ndodhe ajjjjjajajj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)