Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - S'do Te Jesh E Lumtur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti dikur per mua ishe dashuria e par
puthjet qe dikur ti fala nuk ti bej hallall
se tani e kam diktuar se kush paske qen
at qe me ke ikur shum mir po me vjen
ref:
s'do te jesh e lumtur ne ket jet
kerkove parajsen e fer ke gjet
tash zemren time e kam mbyll me dry
ma mir t'jem i vetem se t'jetoj me ty

s'do te jesh e lumtur ne ket jet
kerkove parajsen e fer ke gjet
tash zemren time e kam mbyll ne dry
ma mir t'jam i vetem se te jem me ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)