Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Më Ke Ikur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
me ke ikur n'fund te boooootes
e spo don me mu me foooool
dua t'them dhe te kujtooooooj
se nuk esht e let kjo looooooj
aspak sishte faji iiiiiiiiim
per te gjitha ti fajsoheeeeeesh
na ke len tani ne vaaaaaaar
larg ke ik dhe sme lajmroooohesh

Ref:
ti edin qysh me ke lon
un edi se si kam mbet
afer meje ti pa qen
zgjidhje nuk po muj me gjet(2x)

me ke ikur n'fund te boooootes
e spo don me mu me foooool
dua t'them dhe te kujtooooooj
se nuk esht e let kjo looooooj
neser kur dot behesh priiiiiind
sigurisht ndryshe mendooooooon
evlad fjala esht e raaaaaaaaand
zemer therret te don sooooooooot

Ref:
ti edin qysh me ke lon
un edi se si kam mbet
afer meje ti pa qen
zgjidhje nuk po muj me gjet(4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)