Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hazbi Thera - Pse S'ma Jep (dashurin)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse moj bukuroshe
dashurin s'ma jepe
n'ty jam dashuruar
prej kur kam qen bebe
Isha ne spital
bashk me nanen teme
ta bajsha me sye
ti m'gjujshe me meme [2x]

E pse je xheloze
kur ti rehsha shoket
e t'vike inati,
mi shkulshe flokte
un me shoqen tande
bashk lujshim symmshelsa
e ti prej inati
mgjujshe me pampersa [2x]

Un me u pajtu me ty,
ti dhash nja dy dardha
n'ven se me m'tha faleminderit,
ti m'thae t'raft damlla
m'thave te raft damlla
ne lule t'kames
kur te ngucsha ty
i kallxojshe nanes [2x]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)