Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meriton Hajdari - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ditet me te errta ti mi fale mu
ti spate shpirt dhe me tradhtove
e embla dashuri mua me zhgenjeve
n'zemren time ishe nje tradhtare 2 x

ref. Shko me sme duhesh ti
kur kisha nevoj ishe e huaj
shko me skam nevoj per ty
ik prej meje ti 2 x

Shiu me perzihej me lot e mi
s'di pse jam un aj fatzi
largohu sa me larg sdua te shoh ty
se zemren time ma ke thy 2x

ref.Shko me sme duhesh ti
kur kisha nevoj ishe e huaj
shko me skam nevoj per ty
ik prej meje ti 2 x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)