Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jualian Lekoçaj - Do Te Fal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kaq kohe qe jemi te dy
Fati me solli tek ty
Ishte thjeshte nje rastesi
Si u njohem une dhe ti

Dhe jam, me ty
Shtrihesh mbi trupin tim
E dime, te dy
Kjo aventure nuk ka me mbarim

Do te fal shpirtin tim
Do te fal qenien time
Gjithcka qe e do ti
Do te fal dashurine
Do te fal zemren time
Per mua je vetem ti

Jetoj me ty
E bukur koha babe qe kalojme te dy
Une dhe ti
Te dua ne marrezi

Do te fal shpirtin tim
Do te fal qenien time
Gjithcka qe e do ti
Do te fal dashurine
Do te fal ndjenjen time
Per mua je vetem ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)