Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Afrim Muciqi - Knojna Me Tupana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Knojna me tupana
Knojna me tupana
Dasem te madhe sonte
Ja na na po bojna x2

Knojna me daire
Hyni gjithe ne valle x2

O sa gezim sa shyhret
Motra marton vellane x2

Valla me tupana
Valla me daire x2

Jena gezu na shume aman
Me nusen ma te mire x2

...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)