Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Me Dashni Loj Mos Ban

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I

2x
me dashni loje kurr mos ban
se shpejt rrena del ne mejdan
e pishman kur ke meu ba
ska kush hallin me ta qa

refreni 2x

me dashni e pa dashni
vaj ky halli jone i zi
nuk din kut ma me i besu
ska lezet meu dashuru

II

2x
o ju treja e ju tri
me dashni nuk ka mahi
nje gabim sa po kushton
kush e din kur nuk tradhton

refreni 2x

me dashni e pa dashni
vaj ky halli jone i zi
nuk din kut ma me i besu
ska lezet meu dashuru
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)