Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Brestovci - Vallzo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Çdo gje ok

Ndjej ne pulsin tim diqka
rrah pa pushim aha
melodi per argetim ktu ka
eja mos prit pra
Trupi ska qetesi pa ndal
rini n'prani tu ardh
ritem plot freski ju fal
zeri im i rrall
Vallzo çdo te keqe harro
ti kupto
jeto se çdo gje shpejt kalon
tash kendo
Çdo gje ok kur un jam knej
neja jon ska frej
çdo gje ok te gith thon her
ti nuk din kurr skej .
ky tingull vazhdon ska fund
te gjith i pushton gjithkund
askush ti ndalon nuk mund
si ktu s'eshte askund
Vallzo çdo te keqe harro
ti kupto
jeto se çdo gje shpejt kalon
tash kendo
Çdo gje ok kur un jam knej
neja jon ska frej
çdo gje ok te gith thon her
ti nuk din kurr skej .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)