Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli - Oj Lulie

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oj lulie, oj lulie pllumbi bardh
a te tha nana udh e mar
Vaj Vaj Vaj Vaj
a te tha nana udh e mar
Vaj Vaj Vaj Vaj ( x 2 )

Udh e mar na, Udh e mar nana mka than lot per faqe ja kam lan
Vaj Vaj Vaj Vaj
lot per faqe ja kam lan
Vaj Vaj Vaj Vaj ( x 2 )
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)