Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli - Tallava

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oooo ngoni shok o shoko ju more vllazniee e qka po knon bajrami oo ni Kosovaliee o ni Prizrenalie.ee po ju knoj edhe kadal dale kadal dale e me vullnete e knoj ANDIN hajde un qysh e kam adet e wysh e kam adete.
Ehajde hajde hajde hajde qitja timin jalla qitja timin.
Jasha jasha.
Eee dola dola dola tash ka peja tash o mor ka pejaaa e aty kish aman aman shum vajza treja shum vajza treja.
E tash vazhdoj un me knu ket Andi Jalla Andi Shala E Ky Andi Shoko o more Digjeje qatje ne Prizrene.
e din me kall aman aman jalla din me djege e kush ka dasma thirrne andin jav kall krejteee.
e kshtu mbatova jalla tallavaa jallaa tallavaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)