Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behari - Pse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
mora telefonin per met thirrur por tan naten eksihe te mbyllur pse
te pash me tjeter por sbesova por nuke di pse stu afrova pse
pse
pse
Refreni:
ti erdhe eun shkoj baj luft ste pranoj mke denu te denoj
ti erdhe unshkoj boj luft qe spranoj mke denu te denoj

sa ishe me tjeter nuk mendove pe nje nat krjet ndryshove pse pse
kur nuk gabova ti gabova un ste tradhtova ti me tradhtove pse
pse
Refreni :
ti erdhe un shkoj baj luft qe spranoj mke denu te denoj 2 x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)