Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - Keq Per Ty Kur Flasin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Perseri ne shoqeri per ty fliten te verteta
Un te mbroj me gjelozi,u them se jan genjeshtra
Ohh gjdo e vertete sonte me vret,se un te deshta
Dhe nuk do tdoja keq per ty te degjoja

(refreni)(2x)
Pije me bine ne tavoline
Mendojne se mgezojn kur me qarrosin
Ohh ata nuk e din,ata nuk e din
Keq per ty kur flasin mua me vrasin

Perseri ne shoqeri per ty fliten fjale qe fyejn
Njerezit me kete gjelozi zemren po ma thyejn
Oohh gjdo e vertete sonte me vret,se un te deshta
Dhe nuk do tdoja keq per ty te degjoja

(refreni)(2x)
Pije me bine ne tavoline
Mendojne se mgezojn kur me qarrosin
Ohh ata nuk e dine,ata nuk e dine
Keq per ty kur flasin mua me vrasin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)