Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama - Kenaqu Sot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Edhe sot shpyrti
po m'dhem
as nji fjal nuk do ta them
syt e mi u msun me lot
dita jote qenka sot.2x

REFF:2x
Knaqu ty,knaqu sot
bota ime u mbush plot
jeta gjithmon vaj e lot
edhe Zoti kshtu num thot.

Ti m'cmon un t'rrespektoj
a e sheh nuk je njesoj
un me buk e ti me gur
fati nuk te busqesh kurr.2x

REFF:2x
Knaqu ty,knaqu sot
bota ime u mbush plot
jeta gjithmon vaj e lot
edhe Zoti kshtu num thot.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)