Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drita Musliu - Ti Nuk E Kupton

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk mund te besoj se ne te dy u ndam,
çastet me te bukura
qe i kaluam bashk

Ref; 2x
Ti nuk i kupton keta lot ne sy
dita m'behet nat kur jam pa ty.

Merzia me treti per çdo dit nga pak,
ahh kjo jet e ime paska qen pa fat..

Ref; 2x
Ti nuk i kupton keta lot ne sy
dita m'behet nat kur jam pa ty.

Klarineti...

Ref; 2x
Ti nuk i kupton keta lot ne sy
dita m'behet nat kur jam pa ty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)