Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Po Te Pres

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës


sa e merzitur tingellon gitara kur kendoj per kete dashuri e di se sjam me sikur perpara kur neve dyve na bojke shoqeri lot te ftoft dalin nga gezimi ate her kur te me kthehesh ti do te marr do te perqafoj as nje her n jet me sdo te lshoj

ref:
po te pres nje dit per me ardh qe ti prek balluket ne ball po te pres aq shum malli po me djeg ne mergim je tretur je zbe po te kerkon dashnori yt i vjeter qe pas teje nuk pat as nje tjeter askush ballin sma freskoj mergimtarja dhembje me dhuroj

sa e merzitur tingellon gitara kur kendoj per kete dashuri e di se sjam me sikur perpara kur neve dyve na bojke shoqeri lot te ftoft dalin nga gezimi ate her kur te me kthehesh ti do te marr do te perqafoj as nje her n jet me sdo te lshoj

ref:
po te pres nje dit per me ardh qe ti prek balluket ne ball po te pres aq shum malli po me djeg ne mergim je tretur je zbe po te kerkon dashnori yt i vjeter qe pas teje nuk pat as nje tjeter askush ballin sma freskoj mergimtarja dhembje me dhuroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)