Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fahrije Zogaj - Jam Ajo Qe Jam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
jam jam ajo qe jam se shpirtin ti am endrron ket gabim ne vetvete kam loti im me deshiroo ik ik ik me per mu se sese shpirti im tyty te dua me se shumtui se zermra une me pikoj nje lot ne ty zemren ma shkrije mua me tahve titititi mua loti me pikoj ne afersi ii se shpishpirt uje ti jam jam ajoq e jam per vet smanin ketu ik pre mje se uen te dua ty ti sme don uen ty ste lejoj te hecesh me tjera femra dhe mua te me leshlesh ohhhhhhhm huuuu jajaj jjo ste loj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)