Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Greta Berati - As Me Premtime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pa ndjenja je kurr ste kuptova pa ndjenja je si nje robot une dashurin veq ty ta besova ty genjeshtarit me te keq ne bot mbi mua sod qijelli po qan njerizit me than te ka genjyrer te ka genjyer refff as me premtime zemren ti mos e merr shko prapa botes djalo qenke tmerr dhe te me lutesh te qash me lot ne sy sdo te ta jepja ket kennaqsi ......................................edhe sikur te me premtoje para pa fund edhe pasuri sdot kishe fat te me ledhatoje te ishe prap ti zoti im mbi mua sod qielli po qan njerzit me than te ka mashtruar te ka mashtruar reffff as me premtime .......................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)