Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hazbi Thera - Mahall E Njofshme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Her e thirr Elhamin her shahipin
her del me sulen me vaipin per qdo dit del me nga nje djali pse dole me fufin kur sta fali /2

mehalle e njofshme jem se coca cola kur sri nvete shum ki per okolla tisha guri shum dot isha gzume dikush mkish mar mue e ty ta kisht mshue /2

sulejmanit kejt gjepat ja thave ridvanin pa mercedes e lave un skam ker e po heci per qato mu mke lan/2

mehalle e njofshme jem se coca cola kur sri nvete shum ki per okolla tisha guri shum dot isha gzume dikush mkish mar mue e ty ta kisht mshue /2

aaaaoooooooo ooooooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)