Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi - I Treti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me thuaj shpirt te falem i teri me thuaj zemer si ti nuk eshte asnjeri
Nje fjal e embel nga buzet e tua do t'thot parajs se kam provuar Tregomi endrrat ti kthej reale
Te emblin tingull ti ja jep qdo fjale
Nje or ma shum nga oret e tua me bon viktim se pse te dua

Refreni (2x) :

E mira bukuri natyrale je
E vetmja qmenduri zemren time ke
Kush me pare nga ti e ka provuar puthjen ma te embel ka shijuar

Me thuaj shpirt te falem i teri me thuaj zemer si ti nuk eshte asnjeri
Nje fjal e embel nga buzet e tua do t'thot parajse se skam provuar
Tregomi endrrat ti kthej reale
Te emblin tingull ti ja jep gjdo fijale
Nje or ma shum nga oret e tua me bon viktim sepse te dua

Refreni (4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)