Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovar Alija - Lamtumire

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
lamtumir kue u ndm ate nat ku binke shi si femi qave ti qave ti ku ka lut aty ka dashuri te dua ti me the por tani me tjetrin je genjevi ti ater pra genje edhe ni her

ref. na kan da ne dy oqe an nuk ka zjarr qe lotin ti e than qof e lumtur ket urim ta qoj dhe d jet nuk te arroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)