Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Unaza E Arit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Unaza e arit ra ne mes te zjarrit jena nda jena nda e ma sjemi pa pse ske ardh ne takim si qdo nat o shpirti im qka u bo me ty qe unazen ma ke kthy.
Pse ske ardh ne takim si qdo nat o shpirti im qka u bo kshtu me ty qe unazen ma ke kthy..
Me ke than je martu e unaza nuk te vyn me ke than mos me thirr e harrove dashurin me ke than je martu e unaza nuk te vyn me ke than mos me thirr e harrove dashurin..
Unaza e arit ra ne mes te zjarrit jena nda jena nda e ma sjemi pa .
Ref'unaza e arit ra ne mes te zjarrit jena nda jena nda e ma sjemi pa.
Ref:Pse ske ardh ne takim si qdo nat o shpirti im qka u ba kshtu me ty qe unazen ma ke kthy.
PSe ske ardh ne takim si qdo nat o shpirti im qka u ba kshtu me ty qe unazen ma ke kthy,
NESE vdes eja vorrin mema vizitu veq nje lot ti sho mbi varr e tjeter sdu kur ta gjejsh do ta gjejsh unazen mbi vorr qe kam dasht me ta dhuru e ta dish e ta dish e ta dish se edhe i vdekur un ska me te harru e ta dish se edhe i vdekur une.. ska me te harruu...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)