Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Mos Mos

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shoket mu me kan tregu
hej hej m`kan tregu
se me tjetrin je tuj shku(2here)

Mos mos se osht gjynah
osht gjynah, osht gjynah
kshtu kshtu me ma ba
me ma ba, me ma ba(2here)

Krejt po flasin, krejt po thojn
hej hej, krejt po thojn
se nuk shkon dashnija jon(2here)

Mos mos se osht gjynah
osht gjynah, osht gjynah
kshtu kshtu me ma ba
me ma ba, me ma ba(2here)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)