Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mihrije Braha - Ani Mori Nuse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x ani mori nuse ani qafgastare ani mori nuse ani qafgastare ani a don rruze ani a don pare ani a don rruze ani a don pare .As nuk due rruze as nuk due pare as nuk due rruze as nuk due pare veq e due djalin t vesht mir me cigare v eq be due djalin t vesht mir me cigare
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)