Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Lotet Neper Faqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ta fala zemren time se te pata te vetmen shprese

(2)
Merre merre dhe shpirtin tim
Ate dite kur te vdes

Ref.(2)

Lotet lotet neper faqe
Dora jote me si fshin
A e din o si me kenaqe
Kur ma fale dashurine

Merri krejt cka pata
E shtrengoj shtrengoj ne gji

(2)
Neve, neve s'na ndau as nata
Vec i imi ishe ti

(2)
Lotet lotet neper faqe
Dora jote me si fshin
A e din o si me kenaqe
Kur ma fale ..dashurine

Kur ma fale dashurine.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)