Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - De Fakto

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa herë që bëhet vonë,lajmrohet n'telefon
të gënjen që te shoqet po shkon.
Sa herë që mesazh të qon natën vonë
gënjen që me kolege n'darkë po shkon.

Rref:
De juro të don ty,de fakto tjetër kon
ti shkel në tokë se femra të tradhton.
De juro të don ty,de fakto tjetër kon
e mos u bë naiv se ajo t'mashtron.

Sa herë që bëhet vonë,lajmrohet n'telefon
të gënjen që te shoqet po shkon.
Sa herë që mesazh të qon natën vonë
gënjen që me kolege n'darkë po shkon.

Rref:
De juro të don ty,de fakto tjetër kon
ti shkel në tokë se femra të tradhton.
De juro të don ty,de fakto tjetër kon
e mos u bë naiv se ajo t'mashtron.{4}
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)