Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Kur Do Te Behesh Nuse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mahmuti...
Kur do te behesh nuse coco
Bahu pak me mende
Bahu pak me mende

Afrimi...
Punet e sabahut nuse
Merri krejt me rende
Merri krejt me rende

Mahmuti & Afrimi
Punet e sabahut nuse
Merri krejt me rend
O merri krejt me rende

Shyhretja...
Kur do te thote ty aga baba
Nuse bom ni kafe
Nuse bom ni kafe

Remzija...
Mos i thuj ti aga babes
Çka jane ato llafe
Çka jane ato llafe

Sebashku...
Mos i thuj ti aga babes
Çka jane ato llafe
O çka jane ato llafe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)