Rosela Gjylbegu - S'dua Me Te Dashuroj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po te mbledh fjalet e tua,
do te behej nje roman
i merzitshem...
Po te mbledh lotet e mi,
do te behej oqean
shume i frikshem...

Ku ta dija une
qe dashuri nje dite te lindte,
kjo plage e embel
ne nje moment te vret me dhimbje!

Ref.

S'dua, s'dua, s'dua me te dashuroj se dhimbja nuk e gjen nje fund...
s'dua, s'dua, s'dua me te dashuroj gjithe boten po ta falja une
asgje nga ty nuk mora une...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)