Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sefe Duraj - Ta Bej Jeten Film

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
syri po me loton ty po te kerkon zemra po me dhem veq ty po t'permen ku ekam shoqnin me ma hek merzin dashnia mkalon pasha bab e nan ooo pasha bab e nan.
si gjak mu ke bo zemren ma ke qa shpirtin n'fyt mka mbet per ty du me vdek nese vdes o shpirt dije qe t'kam prit nese ,me gjen gjall t'kisha puth me mall ooo t'kisha puth me mall

Ref.x2 nese vdes o shpirt dije qe t'kam prit nese me gjen gjall t'kisha puth me mall
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)